HAKKIMIZDA
Mutluluğa Açılan Kapınız...

A Villa, ülkemizdeki konut kalite standardını değiştiren ısı,ses,yangın yalıtımıyla diğer yapılara nazaran % 70’e varan enerji tasarrufu sağlayan,deprem için tam güvenli,hızlı ve maliyeti düşük ve kullanışlı yaşam alanları üreten üstün kalitede bir ev markasıdır. A Villa, inşaatlarında anahtar teslim proje yaklaşımıyla, proje yönetimi,mimari ve dizayn yönetimi, inşaat uygulaması gerçekleştirmektedir.

Hedefi, sadece ekolojik ev üretmek olmayan, aynı zamanda tüm ayrıntılarıyla kusursuz bir anahtar teslimi yapı uygulaması ve son kullanıcı memnuniyeti olan A Villa; doğru altyapı, doğru üretim ve doğru hizmet ilkesiyle çalışmaktadır. Faaliyet alanlarımız,inşaat arazisi seçiminden projenin teslimine kadar geçen bütün aşamalara dahil olmaktadır.

A Villa, ekolojik ve ekonomikliği ile öne çıkan,çok hızlı kurulabilen,yüksek enerji tasarruflu A sınıfı pratik hazır konutlar üretmektedir.

 

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti firmamız için birincil hedeftir. Sizler aklınızdaki yapıları ve hayallerinizi bize iletin prfesyonel ekibimiz projenizi hazılasın ve muhteşem görünümlere sahip hazır ev sisteminize hemen kavuşun.

Uzman Personel

Sektörde yılların tecrübesi ile hizmet vermekte olan firmamız sizlere daima en iyisini üretmek için profesyonel ekip ve profesyonel partnerler ile çalışmaya devam etmekte. Hayalinizdeki hazır ev sistemi size bir telefon kadar yakın. Bize hemen ulaşın ve Referanslarımızı mutlaka inceleyin.

Kaliteli Bakış Açısı

Villalarınız tasarlanırken sizin istekleriniz ile beraber modern tasarımlar ve teknolojik çözümler ile kaliteli ürünler çıkartıyoruz. Sektörde yıllardır biriktirmiş olduğumuz tecrübe ve referanslarımız ile sizin için en iyisini üretiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK MODELLER

01

Bungalow

Avilla Copyright 2021. All rights reserved.